Teknik Servis Cihaz Sorgulama
 
  Markalar
Anasayfa > Markalar

Türkiye'de GSM temelli mobil iletişim, Şubat 1994'te Turkcell'in hizmete girmesiyle başladı. 30 Eylül 2011 itibarıyla 63,3 milyon abonesiyle faaliyette bulunduğu dokuz ülkenin beşinde Pazar lideri olan Turkcell, bölgesel bir liderdir. Elektro Grup olarak 4 adet Turkcell İletişim Merkezi ile hizmet vermekteyiz.
Müşteri potansiyelini ve ihtiyaçlarını tespit etmek, müşterilere uygun kurumsal ürün ve çözümlerin satışını gerçekleştirmek, müşteri şikayetlerinin takibini ve çözümünü gerçekleştirmek amacıyla hizmet vermektedir.

Türkiye'nin yenilikçi telekom operatörü olarak kendi altyapısını kurmak üzere fiber optik yatırımlarına hız kesmeden devam eden Turkcell Superonline, Türkiye'de evlere kadar 1000 Mbps'ye varan hızlarda internet erişimi sağlayan ilk ve tek telekom operatörüdür. Turkcell Superonline, bireysel ve kurumsal müşterilerine; ses, data, geniş bant internet erişimi, toplu ses taşıma ve kiralık veri hattı hizmetleri ve katma değerli servisler sunmaktadır. Elektro Grup olarak 2 adet Turkcell Superonline mağazası ile hizmet vermekteyiz.

SES Samsung Deneyim Mağazamızla, müşterilerimize eşsiz bir marka deneyimi yaşatacağız. Mağazamızda bulabileceğiniz ürün yelpazelerimiz arasında; taşınabilir cihazlar, cep telefonları, aksesuarlar, tablet, notebook ve fotoğraf makinelerinin satışı gerçekleştirilecektir.

70 ülkede 4840 SES Samsung Deneyim mağazasıyla müşterilerine hizmet veren Samsung Mobile, 2014 yılında yatırımını artırarak 3200 tane daha SES mağazası açmayı hedeflemektedir.
General Mobile, evrensel teknolojiyi yakından takip ederek uluslararası bir marka yaratmak düşüncesiyle Amerika’da kurulmuş olan bir Türk şirketidir. Mobil cihazlarda en yeni teknolojileri, kolay kullanımlı tasarım ve yazılımlarla buluşturmayı amaçlamaktadır. General Mobile Yetkili Servisi olarak hizmet vermekteyiz.
Hummel markası 1923'te kurulmuştur. Dünyadaki en eski takım sporları markalarından birisi olarak Hummel, 1923'ten bu yana benzersiz bir güvenilirlik, uyumluluk ve karakter ortaya koymuştur. Elektro Grup olarak 2 Adet Hummel mağazamız ile hizmetinizdeyiz.

Elektro Grup olarak 1 adet Canım Ciğerim mağazası ile hizmet vermekteyiz.
Firmamız inşaat sektöründeki tüm yenilikleri yakından takip etmekte, müşterilerimizin beklentilerini en iyi biçimde karşılamaktayız. En güvenli ve ekonomik çözümü en uygun zamanda üretmeyi kendimize amaç edinmiş olup, bölgesel bir markadan ulusal bir markaya dönüşme gayreti içindeyiz. Gerçekleştirmekte olduğumuz inşaat projemize ait tanıtım broşürümüz için tıklayınız.
 
 
Anasayfa | Kurumsal | Markalar | Mağazalar | Duyurular | İnsan Kaynakları | İletişim

facebook.com/elektrosirketlergrubu

Elektro Grup © Tüm hakları saklıdır. Camişerif Mh. İstiklal Cd. Şenler Apt. N:29/A MERSİN | T: 0324 238 60 68 | E: info@elektrogrup.com.tr