Hakkımızda

Elektro Grup Şirketleri

Hakkımızda

1994 tarihinde Sn. Murat YÜKSEKBAŞ tarafından teknoloji hizmetleri adı altında tek bir mağaza ile başlanmıştır. Zaman içerisinde küçük ölçekle başlayan bu yapı bugün geldiğimiz noktada;

5 adet Turkcell İletişim Merkezi, 2 adet Turkcell Superonline mağazası, 1 Adet Turkcell Kurumsal Çözüm Merkezi ve 1 adet General Mobile Yetkili Servis mağazası ile birlikte mağazalar zincirine dönüşmüştür.

Elektro Grup yeni eklenecek mağazalar ile birlikte büyümeye devam edecektir. Elektro Grup Mersin ili sınırlarında iletişim teknolojisi sektöründe hizmet verenlerin en büyüğü olarak bilinmektedir. Bu yapı içerisinde kurumsal hizmetler ve mekanik iş dahil olmak üzere yaklaşık 225 kişiye istihdam sağlanmaktadır.

Vizyon

Küresel bilgi çağının bir özelliği, insanların herhangi bir yerde herhangi bir vakitte, hareket halinde yada sabit yerlerde anında iletişim kurabilme isteğini en üst düzeyde karşılayabilmek, kullanıcıların daha hızlı ve güvenilir bir iletişim ağından yararlanmasını sağlamak, en uygun en kaliteli hizmeti sunmak kurulduğumuz günden itibaren benimsediğimiz vizyonumuzdur.

Misyon

Elektromekanik, sektöründe Türkiye'de lider, dünyada sayılı firmalar arasında yer almayı, uluslar arası kalite standartları çerçevesinde müşterilerine insan kaynaklarıyla güçlü olarak hizmet sunmayı misyon edinmiştir.